Modeláž nehtů – gelové nehty:

Modeláž nehtů a manikúra jsou naše nejčastěji využívané služby. Modeláž nehtů je metoda vytvrzování UV gelů pod UV světlem. Nehty vypadají přirozeně a jsou na údržbu velmi nenáročné. Můžete s nimi zacházet jako kdyby byly vaše vlastní (lakovat, odlakovávat, pilovat atd.). Variantou těchto gelových nehtů je tzv. permanentní francie. P. francie se dělá speciálním bílým gelem, kterým se potřou pouze konce nehtů. Pokud si nalakujete nehty a odlakujete, tyto konce vám stále zůstávají. Vypadá velice elegantně a čistě i nenalakovaná.
Doba trvání 1,5 až 2 hodiny a je to k nám kousek z okolí: Vestec, Jesenice, Libuš, Kamýk, Cholupice nebo Dolní Břežany.

Manikúra s P-shine:

Manikúra je velmi příjemná. Hlavním cílem manikúry je mít upravené a zdravé vaše nehty včetně upravené kůžičky kolem nehtů. Jeden z kroků této manikúry je P-shine (japonská manikúra), která je založená na včelím vosku a pudru a dokonale vám zregeneruje a zpevní váš přírodní nehet. Též vypadá velmi pěkně, leskle. Modeláž nehtů a manikúra je vhodná též pro muže.
Doba trvání cca 30 minut. 

Navštivte naše partnery,shoes – lídři v módní obuvi!

Parafínový zábal + masáž rukou:

Parafínový zábal s masáží je báječná věc na uvolnění a odreagování se od každodenního stresu. Též je vhodné tento proces spojit s manikúrou, ale to je na každém z vás. Tento zábal s masáží vám prokrví a zahřeje příjemně ruce zejména v chladném období a nádherně vám zjemní pokožku. Vřele doporučujeme na tuto kúru chodit lidem kteří mají stále studené ruce nebo těm, kteří si chtějí dopřát 15ti minutový odpočinek a pohýčkat své ruce. Doba trvání cca 15 až 20 minut.

Máte ještě další přání 🙂 ?


Modeláž nehtů Praha 4

Ceník